Kapų tvarkymas Kaune ir visoje Lietuvoje

Atliekamos paslaugos

Atliekamos paslaugos

Plokščių montavimas

Pastaruoju metu vienas populiariausių pasirinkimų kapaviečių tvarkymui yra dengimas granitinėmis plokštėmis. Tai geras pasirinkimas, jeigu norite, kad kapavietė visuomet atrodytų tvarkingai, nereikalautų nuolatinės priežiūros. Labai dažnai granito plokščių montavimas pasirenkamas kapaviečių restauravimui, taip pat tais atvejais, kai ieškoma sprendimų, kaip įrengti kapavietę, kuri yra aplankoma rečiau.
Granito plokštės – patikimas pasirinkimas kapaviečių tvarkymui. Jos vertinamos dėl išskirtinių granito savybių. Taip įrengta kapavietė yra atspari aplinkos veiksniams: plokščių neveikia drėgmė, šaltis, saulės spinduliai ar krituliai. Ji išlaiko savo formą ir spalvą ilgus metus, nereikalauja didelės priežiūros, dažno atnaujinimo. Be to, esant poreikiu, granito plokštės yra paprastai nukeliamos. Tai leidžia ateityje lengvai organizuoti kapavietės atnaujinimo darbus, taip pat ir laidojimus. Plokštės gali būti nuimamos, kad į kapavietę būtų įleistas karstas arba urna.

Granito plokščių privalumai

Universalumas

Labai svarbu, kad su granito plokštėmis dirbtų profesionalūs meistrai. Mūsų darbuotojai gali užtikrinti, jog darbai bus atlikti tinkamai. Su granito plokštėmis dirbame jau ilgą laiką, todėl galime įgyvendinti įvairius projektus. Pavyzdžiui, kapavietė gali būti dengiama vieno aukščio granito plokštėmis. Taip pat galima sukurti originalų dizainą dalį plokščių montuojant viename, dalį – kitame aukštyje. Granito plokštės taip pat gali būti montuojamos ne per visą kapavietės plotą, bet paliekant vietos kitiems elementams, gėlėms ar skaldai. Klientui pageidaujant, gėlėms skirtos vietos taip pat gali būti išpjaunamos vientisoje granito plokštėje.

Išskirtinumas

Kapų dengimas granito plokštėmis vertinamas dėl to, jog tai yra patikimas pasirinkimas tiems, kurie nori, kad kapavietė būtų sutvarkyta nepriekaištingai. Savo klientams siūlome platų granito plokščių pasirinkimą. Galime pasiūlyti skirtingų storių, išmatavimų ir spalvų plokštes, kurios leis sukurti stilingą kapavietės dizainą. Granito plokštės yra įvairių atspalvių ir raštų, jas galima derinti tarpusavyje, sukuriant įvairius projektus. Visuomet esame pasiruošę patarti, kuris variantas geriausiai tiktų konkrečioje situacijoje.

Kokybė

Granito plokštės kapavietėms gaminamos tik iš natūralaus akmens, todėl tai yra išskirtinės kokybės plokštės. Kapavietė, dengta granito plokštėmis ilgus metus nepraranda savo puikios išvaizdos, granito plokštės nedyla, nesibraižo, nežaliuoja, jos yra labai patvarios ir retai kada skyla, taip pat yra atsparios įvairiems cheminiams valikliams. Tai sprendimas, kuris užtikrins, kad kapavietė ilgus metus atrodytų tvarkingai ir nereikalautų daug priežiūros. Svarstote, ar verta rinktis kapavietės dengimą granito plokštėmis? Susisiekite su mumis, mes padėsime pasirinkti, pasiūlysime geriausią variantą, atitinkantį Jūsų kriterijus ir biudžetą.

Plytelių darbai

Populiarus pasirinkimas kapaviečių dengimui – granito ar akmens masės plytelės. Šis variantas dažniausiai pasirenkamas dėl patrauklios kainos ir estetinio vaizdo. Kapavietė, dengta plytelėmis atrodo tvarkingai, todėl dažnai plytelės pasirenkamos ir kapaviečių restauracijai. Galima rinktis skirtingų spalvų ir išmatavimų plyteles, pritaikant jas prie bendro kapavietės dizaino. Mūsų meistrai plytelių klojimo darbus atlieka profesionaliai ir kokybiškai. Prieš plytelių klojimą atliekami paruošiamieji darbai, parengiamas pagrindas ir tik tuomet klojamos plytelės. Tinkamai atlikti darbai leidžia klientams garantuoti, jog kapavietė atrodys nepriekaištingai ilgą laiką.

Pamato dažymas

Atliekant kapų tvarkymo darbus, galime pasirūpinti tinkamu kapavietės pamato paruošimu. Pamato dažymas atliekamas profesionaliai ir kokybiškai. Tai greitai atliekamas darbas, kuris yra puikus pasirinkimas norint atnaujinti kapavietę, atliekant restauraciją ar įrengiant naują kapavietę. Pamato dažymas leidžia užtikrinti, kad kapavietė ilgiau atrodytų tvarkingai. Dažyti pamatai ilgai išlaiko savo išvaizdą, tampa atsparesni drėgmės poveikiui, krituliams. Pamatus dažome kliento pasirinkta spalva. Galime pasiūlyti geriausią sprendimą, kuris derėtų prie esamo kapavietės dizaino.

Paminklinių lentelių montavimas

Vis dažniau kapinėse pastebimi minimalistiniai kapų tvarkymo sprendimai. Dalis klientų ieško ne didelių paminklų, o subtilių paminklinių lentelių. Mūsų įmonė užsiima paminklinių lentelių montavimu. Tokios lentelės montuojamos tiek naujose, tiek senose kapavietėse. Klientams siūlome platų įvairių akmenų, iš kurių gaminamos lentelės, pasirinkimą. Pagal kliento pegeidavimus galime pagaminti įvairių formų ir išmatavimų lenteles bei pasirūpinti profesionaliais montavimo darbais. Tik kokybiškai sumontuotos lentelės atrodys tvarkingai, neskilinės ir nejudės.

Kapo atnaujinimas

Atliekame senų, apleistų kapaviečių atnaujinimo darbus. Galime pasirūpinti antkapių atnaujinimu, kapavietės restauracija, taip pat senos kapavietės suprojektavimu iš naujo. Kapavietė – tai mūsų artimo žmogaus atminimas, tačiau per eilę metų ji keičiasi ir galiausiai reikalingas kapavietės atnaujinimas. Tuo gali pasirūpinti mūsų įmonės profesionalai, kurie kiekvienam atvejui gali parinkti labiausiai tinkantį variantą. Pagal situaciją patarsime, kokie kapavietės tvarkymo darbai yra būtini ir kaip kapavietę atnaujinti taip, kad ji nereikalautų daug priežiūros.

Trinkelės aplink kapą

Tai populiarus pasirinkimas tuomet, kai ieškoma, kaip užtikrinti tvarką aplink kapavietę. Trinkelės aplink kapą padeda apsaugoti kapavietę nuo piktžolių, taip pat leidžia atskirti kapavietės teritoriją nuo šalia esančio kapo. Trinkelėmis galima iškloti teritoriją aplink kapavietę tam, kad kapavietės pamatas būtų apsaugotas nuo lietaus vandens. Tai leidžia užtikrinti, kad pamatas ilgiau išlaikytų savo formą, nepasislinktų, nepakristų į šoną. Prieš atlikdami trinkelių klojimo darbus, klientams galime patarti, kokias trinkeles pasirinkti, kad aplink kapą būtų sukurta tvarkinga ir stilinga aplinka.

Trinkelės kapo viduje

Labai dažnas pasirinkimas kapų tvarkyme – trinkelės kapo viduje. Jau daug metų mūsų klientai renkasi tokį kapavietės dengimo sprendimą, nes tai nebrangus ir patikimas pasirinkimas. Trinkelės apsaugo kapavietę nuo kritulių, piktžolių, lapų ar spyglių. Trinkelės gaminamos įvairių išmatavimų, formų ir spalvų, todėl dirbant su jomis, lengva sukurti įvairius kapavietės dizaino sprendimus, galima išgauti skirtingus raštus ir ornamentus. Klojant trinkeles galime iš karto suformuoti vietas želdynams ar žvakėms. Trinkelės kapo viduje - tai patikimas pasirinkimas, kuris išsprendžia kapo dengimo klausimą daugybei metų į priekį.

Dekoravimas skaldele

Jeigu aplink kapavietę nėra medžių, kapavietę patariame dengti skaldele. Tai patikimas pasirinkimas, kuris visiškai išsprendžia piktžolių problemą. Atlikus darbus, kapas atrodys tvarkingai ir stilingai, o pro skaldelę nesikals žolė. Tam, kad kapavietė atrodytų tvarkingai kuo ilgiau, rūpinamės ne tik dekoravimu skaldele, bet ir profesionaliu pagrindo paruošimu. Tam tikrais atvejais tam reikalinga dengti kapavietę plėvele, o tik tuomet skaldele. Naudojant skirtingos frakcijos ir spalvų skaldeles, galima sukurti įvairius ornamentus ir kombinacijas, ant skalda dengtos kapavietės galima patogiai sodinti gėles. Be to, toks kapavietės dengimas leidžia lengvai atnaujinti kapavietę – tereikia reguliariai papildyti skaldelę.

Dekoravimas gludintais akmenimis

Kapavietės dengimas gludintais akmenėliais yra geras pasirinkimas tuomet, kai norite apsaugoti kapavietę nuo žolės. Iš akmenėlių sunku išrinkti šiukšles ir lapus, todėl toks sprendimas geriausiai tinka kapams, šalia kurių neauga medžiai. Dekoravimas gludintais akmenėliais dažnai pasirenkamas tuomet, kai norima sukurti nuosaikų, švelnų kapavietės dizainą. Akmenėliai puikiai dera prie natūralaus akmens paminklų, kurie yra apvalių formą, neturi griežtų linijų ar kampų. Taip sukuriamas nuosaikus ir stilingas kapavietės dizainas, išlaikant vientisą stilių.

Dekoravimas smėliu

Jeigu aplink kapavietę yra medžių arba krūmų, vienas geriausių pasirinkimų kapavietės dengimui – dekoravimas smėliu arba juodžemiu. Tai patikimas pasirinkimas mūsų klientams tokiu atveju, kai reguliariai reikia rinkti nuo kapo spyglius arba lapus. Išrinkti juos iš akmenukų ar skaldos yra sudėtinga, o nuo kapavietės, dengtos smėliu, lapus galima lengvai ir greitai sugrėbti. Dekoruodami kapavietes smėliu, klientams patariame, kokios spalvos ir frakcijos smėlį geriausiai rinktis konkrečiu atveju, kad kapas atrodytų tvarkingai ir būtų sukurtas stilingas kapavietės dizainas.

Dekoravimas mulču

Mulčo pasirinkimas kapavietės dengimui yra geras sprendimas tuomet, kai norisi rinktis natūralias medžiagas. Taip pat mulčas yra puikus pasirinkimas toms kapavietėms, kurios yra apsodintos gėlėmis. Mulčas atlieka ne tik dekoravimo funkciją, bet ir padeda sulaikyti drėgmę, kuri reikalinga augalams. Kartu pro mulčą nepradygsta žolė, tad taip ilgiau išlaikoma estetinė kapavietės išvaizda. Platus mulčo pasirinkimas leidžia sukurti įvairius spalvų derinius. Kapavietės dekoravimas mulču yra nebrangus sprendimas, o reguliariai atnaujinant mulčą, kapavietė ilgai išlieka tvarkinga ir prižiūrėta.

Teraco šveitimas

Vis dažniau kapaviečių įrengimui pasirenkamas Teraco akmuo. Tai šiuolaikinis sprendimas, kuris dažnai pakeičia marmurą. Šis išskirtinio grožio ir patvarumo mozaikinis betonas atrodo stilingai ir iš tiesų primena marmurą. Tačiau reguliariai kapaviečių elementus iš Teraco reikia atnaujinti. O tam reikalinga profesionali įranga. Mūsų meistrai atlieka Teraco šveitimo darbus, kurie padeda atnaujinti kapavietės elementus. Nušveitus iš Teraco gamintus bortus, pamatą, kitus elementus, kapavietei grąžinama pirminė išvaizda, išryškėja akmens raštas, spalva, jis tampa patvaresnis ir gali ilgiau tarnauti.

Skaldyti akmenys

Kapavietės dekoravimui galima rinktis skaldytus akmenis. Tai puikus pasirinkimas, jeigu ieškote patikimo ir natūralaus sprendimo. Pavyzdžiui, populiarūs granito skaldyti akmenys kapams yra natūrali medžiaga, todėl jie atrodo tvarkingai ir neteršia aplinkos. Kartu su skaldytų akmenų dengimu, galima derinti augalų sodinimą. Mūsų darbuotojai profesionaliai rūpinasi kapų dekoravimu skaldytais akmenimis. Esant poreikiui, prieš darbus kapavietė yra paruošiama, uždengiama plėvelė, sulyginamas pagrindas. Skaldytų akmenų dengimas leidžia išvengti dažnos kapavietės priežiūros.

Augalų įkomponavimas

Lietuvoje iki šiol įprasta kapavietes dekoruoti gyvomis gėlėmis. Kiekvienais metais kapavietės yra atnaujinamos, sodinami nauji augalai. Tam, kad nereikėtų vargintis, ieškant geriausių sprendimų, mūsų darbuotojai už Jus gali pasirūpinti augalų kompozicijomis ant kapų. Galime patarti ir parinkti geriausiai derančius augalus. Be to, sukursime ne tik stilingas kompozicijas, bet ir tokias, kurios nereikalaus daug priežiūros, tačiau kartu ilgai nepraras savo išvaizdos. Rūpinamės ne tik kapaviečių apželdinimu, bet ir atnaujinimu.

Granitinių juostų bortelių montavimas

Bortelių juostos – labai svarbi kapo dalis. Ji atskiria kapavietę nuo kitų, taip pat padeda išlaikyti kapavietės formą. Juostų bortelių montavimas yra reikalingas tiek naujai formuojamose kapavietės, tiek tuomet, kai atnaujinamos senos kapavietės. Vienas populiariausių pasirinkimų – granitiniai borteliai kapams. Tai patikimas ir nebrangus pasirinkimas. Granitiniai borteliai tarnauja ilgus metus. Jie yra patikimi, nes atsparūs drėgmei, krituliams. Tam, kad borteliai daug metų tarnautų tinkamai, reikia juos profesionaliai sumontuoti. Šiuos darbus greitai ir kokybiškai atlieka mūsų meistrai.

Gėlynų montavimas

Kad gėlės ant kapo atrodytų gražiai ir atsiskleistų gražiausiomis savo spalvomis, labai svarbu ne tik tinkamas augalų pasirinkimas, bet ir profesionalūs apželdinimo sprendimai. Pavyzdžiui, tam tikros augalų grupės turi būti atskirtos nuo kitų, taip pat svarbu pasirūpinti specialiais bortais ir atskyrimais nuo skaldos ar kitų kapavietės dekoravimo elementų. Visa tai reikia atlikti profesionaliai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Tik tuomet kapavietė atrodys nepriekaištingai. Mūsų darbuotojai gali pasirūpinti gėlynų projektavimu ir montavimu, kad Jums nereikėtų jaudintis dėl to, kaip tai padaryti geriausiai.

Urnaduobės dangčių montavimas

Lietuvoje populiarėjant palaikų kremavimui, keičiasi ir kapaviečių dekoravimo elementų pasirinkimas bei sprendimai. Ne retai klientai renkasi urnas laidoti šeimos ar atskirose kapavietėse, tuomet reikalingas ne tik paminklas, bet ir urnaduobės dantis. Labai svarbu, kad urnos duobės dangtis būtų parinktas tinkamai, profesionaliai sumontuotas. Jis turėtų būti kapavietės dalimi, derančia su bendru dizainu. Taip pat svarbu, kad dangtį būtų galima naudoti – esant poreikiui, nuimti. Mūsų įmonės darbuotojai užsiima urnos duobės dangčių montavimu ir gali tuo pasirūpinti.

Laiptuotų kapų darymas

Mūsų darbuotojai profesionaliai įgyvendina pačius įvairiausius kapų projektus. Vienas tokių – laiptuoti kapai arba kapavietės, kurios yra įrengiamos pritaikant skirtingus aukščius. Kapavietė gali būti dviejų ar trijų aukščių. Pavyzdžiui, kapo viduryje gali būti montuojama iškilusi granito plokštė, o jos šonuose kapas dekoruojamas skalda. Tokių ir panašių sprendimų įgyvendinimas reikalauja profesionalių žinių ir gebėjimų. Mūsų darbuotojai, daug metų dirbantys kapų tvarkymo srityje, gali įgyvendinti tokius projektus nepriekaištingai.

Projektavimas, projekcijų darymas

Kapaviečių projektavimas aktualus tiek kuriant naują kapavietę, tiek norint atnaujinti ar restauruoti senus kapus. Tam, kad projektas būtų įgyvendintas tinkamai ir būtų sukurtas vientisas kapavietės dizainas, svarbu iš anksto parengti profesionalų projektą. Siūlome kapų projektavimo paslaugas, taip pat kuriame projekcijas, kurios leidžia klientams iš anksto pamatyti, koks turėtų būti galutinis vaizdas, kai bus atlikti visi reikalingi kapavietės formavimo ir dekoravimo darbai. Tai būtinas etapas, norint išvengti klaidų ar netinkamų sprendimų kapavietės tvarkymo darbų eigoje.

Nestandartinių kapaviečių įgyvendinimas

Lietuvoje dažniausiai vyrauja standartinių išmatavimų kapavietės, tad ir jų dekoravimui bei įrengimui tinka įprasti sprendimai. Tačiau yra nemažai atvejų, kai reikalinga suprojektuoti ir dekoruoti nestandartinius kapus. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį kapų tvarkymo srityje, todėl savo klientams galime pasiūlyti nestandartinių kapaviečių įrengimo paslaugas. Galime pasiūlyti šiuolaikinius sprendimus, leidžiančius sukurti originalų kapavietės dizainą. Suprojektuosime kapavietės projektą, padėsime pritaikyti netradicinius sprendimus ir pasirūpinsime, kad kapavietė ilgus metus atrodytų tvarkingai.

Pamatų liejimas

Liejame armuotus tvirtus betoninius pamatus. Kas 5cm į aukštį juosiame armatūra, taip pat papildomai sustiprinami kampai.

Pamatų teracavimas

Kad pamatas įgautų malonų estetninį vaizdą, padengiame jį teracu. Spalvą galima pasirinkti pagal pasirinkto akmens spalvą.

Užpildykite paklausimo formą:

Norime kuo daugiau sužinoti apie Jūsų užsakymą, kad galėtume pradėti jį analizuoti ir tai padare, suteikti kokybiškas paslaugas.

Tai atliksite greitai ir paprastai.
Atsakykite į klausimus ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.