Kapų tvarkymas Kaune ir visoje Lietuvoje

Kapų Vazos

1

Kapų vazos atsparios šalčiui

2

Granitinės vazos

Kapų vazos

Kapų vazos ne tik puošia amžino poilsio vietas, bet ir išreiškia mūsų pagarbą bei meilę anapilin iškeliavusiems artimiesiems. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.kpai.lt rasite plačiausią kapų vazų pasirinkimą, kuris padės jums šiuos jausmus išreikšti. Mūsų asortimente yra įvairių dizainų ir medžiagų vazos – nuo tradicinių granitinių iki modernių akmens masės variantų. Kiekviena vaza yra ne tik atminimo, bet ir amžinos pagarbos ženklas.

Mus rasite adresu E. Ožeškienės g. 7, Kaunas 44253, o jei turite klausimų ar norite užsisakyti telefonu, mūsų numeris yra +37061960666. Mūsų svetainėje taip pat pateikiamas išsamus katalogas su vazų nuotraukomis ir jų kainomis, tad galite ramiai išsirinkti ir užsisakyti internetu.

Asortimentas ir Individualūs Užsakymai

Nuo ekonomiškų variantų iki prabangių dizainų – mūsų pasirinkime yra kapų vazų kiekvieno skoniui ir poreikiui. Granitinės vazos pasižymi itin dideliu atsparumu laiko išbandymams ir nepakeičiama išvaizda. Akmens masės vazos, dėl savo įvairovės ir pritaikomumo, tampa vis populiaresnėmis tarp klientų, norinčių suteikti kapavietei unikalumo.

Be plataus serijinių vazų pasirinkimo, mes taip pat siūlome paslaugą – kapinių vazos pagal individualų užsakymą. Tai reiškia, kad galime sukurti vazą, atitinkančią jūsų asmeninius poreikius, norus bei lūkesčius. Tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums įgyvendinti savo idėjas.

 Jeigu ieškote įvairių dizainų galite aplankyti šią svetainę:https://www.pinterest.com/pin/550705860692509652/ . Čia rasite platesnį paprastų kapų vazų asortimentą, kuris taip pat gali atitikti jūsų lūkesčius.

Atminkite, kad kapų vazos – tai ne tik dekoratyvinis elementas, bet ir simbolis, perduodantis jūsų meilę bei atminimą per amžius. Mūsų tikslas – padėti jums rasti būtent tai, ko ieškote, kad galėtumėte tinkamai pagerbti savo artimuosius.

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje adresu E. Ožeškienės g. 7, Kaunas, kur galėsite iš arčiau susipažinti su išskirtiniu kapų vazų asortimentu. Čia rasite ne tik platų aukštos kokybės granitinių bei akmens masės vazų pasirinkimą, bet ir galimybę užsisakyti vazas pagal individualius pageidavimus. Mūsų komanda padės Jums atrasti tobulą sprendimą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius ir reikalavimus. Apsilankymas mūsų parduotuvėje – tai puiki galimybė užtikrinti, kad artimųjų atminimas būtų išlaikytas su pagarba ir meile.