Kapų tvarkymas Kaune ir visoje Lietuvoje

Kapaviečių tvarkymas

Kapaviečių tvarkymas – profesionalios paslaugos jūsų kapaviečių gražinimui ir priežiūrai

Išėjus artimiesiems, neišvengiamai turime pasirūpinti, kad jų kapavietė būtų tinkamai sutvarkyta. Tokią sunkią akimirką norisi kuo mažiau papildomų rūpesčių, tad labai svarbu atrasti patikimus kapaviečių tvarkymo bei įrengimo specialistus. Jei užsukote į mūsų puslapį ir jau skaitote šiuos žodžius – esame užtikrinti, kad pasirinkote teisingai. Mes tikslingai pasivadinome „Kapų profesionalais“, nes itin atsakingai žiūrime į savo darbą, laiku ir kokybiškai atliekame savo paslaugas bei konsultuojame užsakovus, palaikome glaudų bendradarbiavimo ryšį.

Kuomet sutvarkyta kapavietė – iškart ir siela ramesnė, nes tinkamai pagerbėme savo artimuosius. Kai su meile išpuoselėtas kiekvienas kapavietės kampelis, uždegtos žvakelės, pamerktos gėlės, galime ramiai atsisėsti ant suoliuko ir mintimis pabūti su išėjusiuoju. Tvarka ir švara išorėje byloja apie harmoniją ir viduje. Dailiai sutvarkyta kapavietė – tai tarsi skaistumo šydas, kuriuo užklojame savo brangiausius…

Palydėdami artimuosius į amžinybės pasaulį, norime ir patys aprimti bei, kad ir artimųjų siela sklęstų ramybėje. Mes tikime, kad tinkamai pagerbtas artimojo atminimas padeda atrasti taiką tarp žemės ir dangaus.

Taigi, jei ieškote patikimos kompanijos, kuri atliktų kapų tvarkymą, jūs atvykote į teisingą vietą! Mūsų komanda yra profesionali ir patyrusi kapų tvarkymo srityje. Mes suteiksime jūsų artimiesiems kapams garbingą ir tvarkingą išvaizdą.

Mūsų paslaugų kokybė garantuojama patyrusiais ir atsakingais darbuotojais, naudojančiais tik aukštos kokybės įrankius ir medžiagas. Mes atliekame visus kapų tvarkymo darbus – nuo kapų priežiūros ir tvarkymo iki antkapinių paminklų restauravimo ir rekonstrukcijos. 

Pasirinkę mūsų kompaniją, galite būti tikri, kad jūsų artimųjų kapai bus tvarkingi ir prižiūrėti aukščiausio lygio specialistų. Susisiekite su mumis jau dabar, kad gautumėte daugiau informacijos ir užsisakytumėte mūsų paslaugas!

Mėnesio planai

49

ANGELO PRISILIETIMAS

 • Sausų lapų, šapų, spyglių ir senos žolės surinkimas iš kapavietės.
 • Akmens gaminių, metalo, medžio ir kitų kapo elementų valymas kartu su sausinimu ir blizginimu.
 • Aplinkos sutvarkymas aplink kapą.
 • Gėlių ir kitų augalų esančių kape ir prie kapo palaistymas.
 • Visų kapo ir aplink kapą šiukšlių surinkimas ir išnešimas.
 • Kapavietės būklės ekspertizė ir rekomendacijos ką reikėtų daryti su kapaviete.
 • Nuotrauka prieš darbus ir po darbų.
 • Nuvykimo mokestis įskaičiuotas.
69

DIEVAS

 • Mūsų vainiko atvežimas ir pastatymas.
 • Mūsų žvakių atvežimas ir uždegimas. Dydis ir kiekis pagal kliento poreikį.
 • Sausų lapų, šapų, spyglių ir senos žolės surinkimas iš kapavietės Sausų lapų, šapų, spyglių ir senos žolės surinkimas iš kapavietės
 • Akmens gaminių, metalo, medžio ir kitų kapo elementų valymas kartu su sausinimu ir blizginimu.
 • Aplinkos sutvarkymas aplink kapą.
 • Gėlių ir kitų augalų esančių kape ir prie kapo palaistymas.
 • Visų kapo ir aplink kapą šiukšlių surinkimas ir išnešimas.
 • Kapavietės būklės ekspertizė ir rekomendacijos ką reikėtų daryti su kapaviete.
 • Nuotrauka prieš darbus ir po darbų.
 • Nuvykimo mokestis įskaičiuotas.

Metinis abonimentas

588 354

12 Apaštalų 1

 • 12 apsilankymų kas mėnesį
 • Apsilankymo metu atliekami plano ANGELO PRISILIETIMAS darbai.
828 498

12 Apaštalų 2

 • 12 apsilankymų kas mėnesį
 • Apsilankymo metu atliekami plano DIEVAS darbai.
294 206

12 Apaštalų 3

 • 12 apsilankymų kas 2 mėnesius
 • Apsilankymo metu atliekami plano ANGELO PRISILIETIMAS darbai.
414 249

12 Apaštalų 4

 • 12 apsilankymų kas 2 mėnesius
 • Apsilankymo metu atliekami plano DIEVAS darbai.

Kapų priežiūra

Kad kapai atrodytų oriai ir tvarkingai, kapinėse būtina prižiūrėti kapus ir tam reikalinga kapų priežiūra. Ne visi giminaičiai gali reguliariai lankytis kapinėse Dėl to kapai apauga piktžolėmis, paminklai paskęsta po pažliugusia žeme, o tvorelės rūdija. Todėl mes teikiane kapų priežiūros paslaugas. Tai puiki alternatyva tiems, kurie negali patys atvykti ir palaikyti tvarkos.

Kodėl verta užsisakyti kapų priežiūrą

Vieni žmonės savo artimųjų kapus lanko kartą per mėnesį, kiti – bent kartą per metus. Bet kokiu atveju, apsilankę kapinėse, jie susiduria su didžiuliu purvu: tvoros dažai sutrūkinėję, antkapį dengia storas dulkių sluoksnis, visur guli pageltę lapai, sudžiūvusios gėlės, vainikų likučiai po kieno nors laidotuvių. Taip gali nutikti dėl gamtos reiškinių arba dėl nesąžiningų žmonių, mėtančių šiukšles. Retai lankomi artimieji negali sekti kapavietės, todėl vienintelė išeitis iš šios situacijos – užsisakyti kapų priežiūros paslaugas. Naudojimasis specializuotų kapų priežiūros paslaugomis turi daug privalumų: Taupomas laikas – nereikia kiekvieną kartą skirti visos dienos, kad nuvyktumėte į kapines ir jas sutvarkytumėte, kapo sutvarkymas yra mūsų įmonės darbas. Aukšta kokybė – laidojimo paslaugų tarnybos darbuotojai išmano savo darbą ir garantuoja švarą vietoje. Jie gali išvalyti marmuro plokštę be įbrėžimų, pašalinti piktžoles nepažeisdami vejos, išvalyti granito paminklą, kapo dengimas plokšte. Kapų paviršių vientisumo išsaugojimas – dulkės, oro sąlygų kaita neigiamai veikia paminklus, kryžius ir antkapius. Jei jais nesirūpinama, ilgainiui paviršiuje atsiranda įtrūkimų, kurie palaipsniui ardo konstrukciją. Perdavus šiuos darbus užsakovams, paminklus galima išsaugoti ir apsaugoti nuo drėgmės ir šalčio žiemą. Paslaugos užsakymas kainuoja nebrangiai, tačiau artimieji gali būti tikri, kad jų artimojo poilsio vietoje, jam nesant, bus atliktas kokybiškas darbas, o vieta bus tvarkinga ir prižiūrima.

Kas prižiūri kapines?

Kapinėmis paprastai rūpinasi kapinių administracija. Ji yra atsakinga už jos prižiūrimos teritorijos valymą, rūpinasi, kad laiku būtų pastatytos šiukšlių dėžės, kad būtų vandens, kad būtų išvežtos šiukšlės ir įrengti kapai. Tačiau konkrečią kapavietę turėtų sutvarkyti mirusiojo artimieji. Gera idėja, kai nėra laiko sutvarkyti kapą, gali būti susisiekti su įmonėmis, kurios už tam tikrą mokestį pasiruošusios pasirūpinti kapu.

Kapo tvarkymas?

Verslas, vaikai, šeimyninis gyvenimas, gyvenimas kitame rajone ar net mieste – visa tai neleidžia šeimai skirti laiko kapo tvatkymui ir priežiūrai. Laidojimo biurų paslaugos teikiamos kompleksiškai, todėl užsisakę jas galite tikėtis gražios ir švarios teritorijos, kuri visada bus nepriekaištingos būklės. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, paslauga gali apimti:
 • Šiukšlių ir dulkių – lapų, pakuočių, sudžiūvusių gėlių (žiemą – sniego) – kapo valymas.
 • Grindų tvarkymas – žolės, piktžolių šalinimas, purenimas.
 • Kraštovaizdžio formavimas – medžių, dekoratyvinių krūmų ir gėlių sodinimas.
 • Kapo tvoros atnaujinimas – dažymas, naujų konstrukcijų vietoj surūdijusių įrengimas.
 • šiukšlių išvežimas į specialiai tam skirtas vietas.
 • Išlyginti kapo kontūrus, pakelti žemę.
 • Drėgnas valymas – kryžių, antkapių, kriptų, postamentų, stalų ir suolų plovimas.
 • Senų paminklų pašalinimas ir naujų paminklų įrengimas.
Jei reikia, artimųjų prašymu specialistai gali suteikti papildomų kapo tvarkymo paslaugų. Pavyzdžiui, periodiškai klokite gėles ar vainikus, laistykite augalus, apsaugokite kapus nuo saulės ir drėgmės. Neprivalomai galima atlikti kosmetinį portretų remontą, restauruoti antkapius arba ištaisyti ant paminklo esančius raižinius.

Apželdinimas ir kapo tvarkymas

Kapavietės apželdinimas – tai atskira galimybė, kai augalai sodinami atsižvelgiant į laidojimo laiką ir sezoną. Ne visos gėlės ir medžiai tinka sodinti kapinėse. Paprastai pasirenkami tik nepretenzingi augalai, kuriems nereikia aukštos kokybės dirvožemio ir kurie ramiai toleruoja kritulius. Jie neturėtų būti per aukšti ir atsparūs kenkėjams bei ligoms. Jei laidotuvės įvyko neseniai ir paminklas dar nestatomas, reikėtų rinktis vienmetes gėles ir žolynus. Jei antkapinis paminklas jau pastatytas, geriau rinktis daugiamečius augalus. Medžiai turėtų būti sodinami ne mažesniu kaip 5 metrų atstumu nuo kapo. Reikėtų rinktis eglę, drebulę arba beržą. Jei planuojate sodinti didelių medžių, šį klausimą reikėtų aptarti su kapinių administracija. Bet kuriuo atveju laidojimo paslaugų darbuotojai išmano sodinimo specifiką ir tinkamai atlieka darbą ir tai viena iš daugelio kapo tvarkymo paslaugų.

Tvorelių ir paminklų priežiūra

Tvora turėtų būti periodiškai plaunama, valoma nuo dulkių ir purvo. Jei jis surūdijo, specialistai pašalina senus dažus, išvalo metalą nuo rūdžių, gruntuoja ir naujai nudažo. Darbų kaina priklauso nuo tvoros dydžio ir jos konstrukcijos sudėtingumo (dėl profiliuotų tvorų deramasi atskirai). Ypatingo dėmesio reikia skirti sklype esančių statinių priežiūrai. Jei virš kapavietės yra medinis kryžius, jį reikėtų periodiškai patepti aliejumi ir paruošti žiemai. Granito ir marmuro paminklai yra mažai atsparūs temperatūros svyravimams, todėl po žiemos jie gali įtrūkti. Defektus reikia užtaisyti glaistu ir nupoliruoti. Akmeniniai paviršiai periodiškai valomi nuo kerpių, samanų ir apdorojami priešgrybeliniais tirpalais.

Kapų tvarkymas Kaune

Jei jums reikalingas profesionalus ir kokybiškas kapų tvarkymas Kaune mūsų įmonė yra pasirengusi suteikti tokias paslaugas. Mūsų darbuotojai sąžiningai atlieka darbą ir užtikrina, kad mirusio giminaičio sklypas spindėtų švara. Pagal sutartą grafiką teikiame “iki raktų” paslaugas. Jums tereikia vieną kartą susisiekti su mumis, o mes pasirūpinsime visu kitu. Jei kapas pernelyg apleistas, specialistai gali parengti kraštovaizdžio formavimo projektą ir visiškai atkurti apleistą teritoriją. Po kiekvieno darbo pateikiama nuotraukų ataskaita, kurioje galite matyti darbo kokybę. Norėdami sutvarkyti kapą, paskambinkite mums arba užsisakykite atgalinį skambutį. Priimsime jūsų prašymą ir padėsime greitai sutvarkyti jūsų artimo žmogaus kapavietę, kpai.lt kapų priežiūra Kaune ir Kauno rajone.

Užpildykite užklausos formą:

Norime kuo daugiau sužinoti apie Jūsų užsakymą, kad galėtume pradėti jį analizuoti ir tai padare, suteikti kokybiškas paslaugas.

Tai atliksite greitai ir paprastai.
Atsakykite į klausimus ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.


lt_LTLithuanian