Kapų tvarkymas Kaune ir visoje Lietuvoje

20200525 172112 1
kapu profesionalai logotipas

I-Trinkelės kapo viduje

Trinkelės kapo viduje yra klojamos ant betono arba trombuoto smėlio pagrindo, ypač jei yra planuojama laidoti mirusįjį. Pirmiausia paruošiamas tinkamas paviršius. Tai gali reikšti, kad kapo plotas išvalomas nuo augalų ir dirvožemio, o jei reikia, atliekami reikiami žemės darbai.

Tada ant paruošto paviršiaus užpilamas betonas arba trombuotas smėlis ir lyginamas, kad būtų sukurta pakankamai tvirta ir lygi bazė trinkelėms. Po to klojamos trinkelės, atsižvelgiant į pasirinktą dizainą ir šabloną. Trinkelės gali būti iš įvairių medžiagų, tokių kaip betonas, plytelės arba kitos akmeninės medžiagos.

Klojant trinkelių dangą kapo viduje, svarbu atsižvelgti į jų tvirtumą, tvirtinimo būdus ir tinkamą įdėjimo technologiją. Tai užtikrins ilgaamžiškumą ir stabilumą, taip pat atitiks estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Trinkelių klojimas kapo viduje gali pridėti estetikos, tvarkos ir pabrėžti kapo svarbą. Taip pat tai padeda išvengti dirvožemio nusėdimo ant kapo ir palengvina kapo teritorijos priežiūrą bei prieigos būdų tvarkymą. Trinkelės taip pat gali būti naudojamos kaip takelis.

Svarbu, kad trinkelės būtų klojamos profesionaliai ir atsižvelgiant į kliento pageidavimus bei kapo aplinkos savybes. Tai padės sukurti harmoningą, patvarų ir estetiškai malonų kapo interjerą, prisidedantį prie kapo vietos išskirtinumo ir pagerinančio prisiminimus apie mirusį.

Užpildykite paklausimo formą:

Norime kuo daugiau sužinoti apie Jūsų užsakymą, kad galėtume pradėti jį analizuoti ir tai padare, suteikti kokybiškas paslaugas.

Tai atliksite greitai ir paprastai.
Atsakykite į klausimus ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.